به این صفحه امتیاز دهید

فالوینگ های خود را تشویق به اسکن کردن نیم تگ اینستاگرام خود کنید !

یکی دیگر از راه‌های بسیار عالی برای افزایش فالوورهای صفحه اینستاگرام خود، انتشار نیم تگ در صفحات و شبکه‌های اجتماعی دیگر است. به عنوان مثال فرض کنید وبلاگ فعالی دارید که مربوط به کسب‌وکارتان است؛ کافی است نیم تگ اینستاگرام خود را در گوشه‌ای از وبلاگ خود نمایش دهید تا کاربران با‌ اسکن آن وارد صفحه شما شوند و شما را دنبال کنند. همچنین اگر در شبکه‌های اجتماعی دیگر نظیر فیسبوک، توییتر، تلگرام و… فعالیت می‌کنید، می‌توانید نیم تگ خود را در چنین کانال‌هایی منتشر کنید تا دنبال‌کنندگان شما در سایر شبکه‌های اجتماعی به فالوورهای اینستاگرامتان تبدیل شوند. به تصویر زیر نگاه کنید:

 

کاربری به نام Amy Boyle که هم در اینستاگرام و هم در توییتر فعالیت می‌کند، در توییتر خود پستی به همراه نیم تگ خود منتشر کرده است و از کاربران خواسته که اینستاگرام او را هم دنبال کنند! در این روش هم می‌توانید کمی خلاقیت به خرج دهید؛ مثلاً اگر در توییتر فعالیت می‌کنید و تصاویر زیبایی در اینستاگرام خود منتشر کرده‌اید، می‌توانید از کاربران بخواهید برای دیدن تصاویر زیبای شما اینستاگرامتان را دنبال کنند. این کاربران هم به کمک نیم تگ به راحتی می‌توانند وارد پروفایل شما شوند و شما را دنبال کنند.

کسب‌وکارهای زیادی وجود دارند که به صورت منظم وبینار یا کنفرانس برگزار کرده و به خوبی از نیم تگ اینستاگرام استفاده می‌کنند! اگر شما هم جزء آن دسته از کاربرانی هستید که همیشه در حال برگزاری کنفرانس و وبینار برگزار می‌کنند، کافی است یک اسلاید از ارائه خود را به نیم تگ اینستاگرام خود اختصاصی دهید. اگر ارائه شما مفید باشد، کاربران هم پیش خود می‌گویند که حتماً می‌توانند محتوای مفیدی در اینستاگرام شما پیدا کنند و با این ترفند به راحتی می‌توانید تعداد فالوورهای صفحه اینستاگرام خود را افزایش دهید. همچنین می‌توانید از آن‌ها بخواهید در صورتی که سوالی دارند، در بخش دایرکت اینستاگرام مطرح کنند یا حتی می‌توانید پس از پایان کنفرانس یک استیکر question ایجاد کنید و از کاربران بخواهید سوال خود را در این استیکر بنویسند تا به آن پاسخ دهید. با این کارها اگر کاربران سوالی داشته باشند، مجبور هستند که شما را دنبال کنند و سوال خود را بپرسند! آیا راه‌حل بهتری برای افزایش فالوورهای خود سراغ دارید؟ احتمالاً پاسخ شما منفی است. پس از نیم تگ اینستاگرام در یک اسلایدر ارائه‌های مربوط به کنفرانس خود استفاده کنید تا بتوانید اینستاگرام مارکتینگ موفقی داشته باشید.

چگونه فالوینگ ها را تشویق به اسکن کردن نیم تگ اینستاگرام خود کنیم؟

شاید پیش خودتان فکر کنید که حتی اگر نیم تگ خود را به اشتراک بگذاریم، شاید تعداد کمی از کاربران آن را اسکن کنند! حق با شماست؛ اگر بخواهید فقط آن را به اشتراک بگذارید، قطعاً تعداد کمی از کاربران آن را اسکن می‌کنند. در این بخش که بخش نهایی مقاله ما است، قصد داریم ۲ راه‌کار عالی به شما بگوییم که بتوانید تعداد کاربرانی که نیم تگ شما را اسکن می‌کنند، افزایش دهید:

راه اول) آموزش اسکن نیم تگ اینستاگرام را به کاربران یاد بدهید!

شاید باورتان نشود اما بخش عمده‌ای از کاربران تنها به این دلیل که اسکن کردن نیم تگ را یاد ندارند، شما را دنبال نمی‌کنند! خیلی ساده است؛ تا زمانی که چیزی را بلد نباشیم، نمی‌توانیم از آن استفاده کنید. حال اگر کاربران یاد نداشته باشند به آن اهمیت نمی‌دهند یا اگر کاربر خیلی شما را دوست داشته باشد، نام کاربری شما را جستجو می‌کند. برای رفع این مشکل کافی است با استفاده از یک پست یا استوری آن را به کاربران آموزش دهید. البته توجه داشته باشید که اگر به کمک استوری آن را به کاربران آموزش می‌دهید، از هایلایت اینستاگرام اینستاگرام استفاده کنید تا برای همیشه در دسترس کاربران باقی بماند.

راه دوم) به کاربران انگیزه بدهید!

بسیاری از کاربران حاضر نیستند که بخاطر علاقه‌شان شما را دنبال کنند اما اگر انگیزه‌ای در آن‌ها ایجاد کنید، خیلی زود شما را دنبال می‌کنند. در حالی که بسیاری از کاربران به دنبال سرگرمی در اینستاگرام هستند، اما کاربران زیادی وجود دارند که در اینستاگرام اطلاعات مفیدی یاد می‌گیرند. شما هم می‌توانید پست‌های باکیفیت و کاربردی تولید کنید و از کاربران بخواهید که برای دیدن این پست‌ها، شما را دنبال کنند.

 

همچنین اگر محصول یا خدماتی برای فروش دارید، می‌توانید از کاربران بخواهید که با دنبال کردن صفحه شما کد تخفیف چند درصدی دریافت کنند. مطمئن باشید میزان افزایش فالوورهای شما به این روش تا حد بسیار زیادی تغییر می‌کند و بیشتر می‌شود! همچنین اگر ویدئوهای ارزشمند تولید می‌کنید، می‌توانید بخشی از آن‌ها را در شبکه‌های اجتماعی دیگر یا حتی سایت خود قرار دهید و از کاربران بخواهید که برای دیدن ویدئوهای دیگر در سایت شما عضو شوند.

مثلاً Anne Buttar به عنوان یک کاربر اینستاگرامی به دنبال‌کنندگان خود در سایر شبکه‌های اجتماعی وعده دادن یک کتاب الکترونیکی ارزشمند به کاربران خود را داد و پس از مدتی توانست فالوورهای خود را تا حد زیادی افزایش دهد. این روش یک مزیت عالی هم دارد؛ اگر کتاب شما مرتبط با حوزه فعالیتی شما باشد، می‌توانید فالوورهای خود را به صورت هدفمند افزایش دهید و این مسئله در فروش محصول یا خدمات شما هم تاثیر زیادی خواهد داشت.

یک نکته! توجه داشته باشید که شما نباید در هر مکانی از نیم تگ اینستاگرام استفاده کنید؛ مثلاً شاید استفاده از نیم تگ در معابر عابر پیاده یک ایده عالی باشد اما استفاده از آن در بیلیبوردهای مربوط به بزرگ‌راه‌ها اصلاً بازدهی نخواهد داشت! زیرا ماشین‌ها در بزرگ‌راه‌ها با سرعت بالا عبور می‌کنند و فرصت کافی برای اسکن نیم تگ شما را ندارند؛ یا باید متوقف شوند یا از آن عبور کنند! مطمئناً کسی حاضر نیست بخاطر یک صفحه اینستاگرامی در بزرگ‌راه توقف کند! در این صورت شاید استفاده از نام کاربری اینستاگرام مربوط به برندتان یا حتی قرار دادن آدرس سایت راه‌حل بهتری باشد! زیرا کاربران با ورود به سایت شما هم می‌توانند صفحه اینستاگرام شما را پیدا و دنبال کنند. بنابراین کمی منطقی فکر کنید و سپس از نیم تگ اینستاگرام استفاده کنید تا بتوانید بیشتری میزان جذب فالوور در اینستاگرام را داشته باشید.

استفاده از صفحه اینستاگرام برای افزایش فروش محصولات یا خدمات کسب‌وکارها امری بسیار منطقی به شمار می‌رود و برای افزایش فروش باید به دنبال افزایش دنبال‌کنندگان خود باشید. استفاده از نیم تگ اینستاگرام دقیقاً همان چیزی است که به افزایش دنبال‌کنندگان صفحه شما کمک زیادی می‌کند! زیرا کاربران در کمترین زمان می‌توانند نیم تگ شما را اسکن کنند و وارد صفحه اینستاگرامتان شوند. در واقع نیم تگ‌ها یک قابلیت عالی برای دنبال کردن صفحه شما برای کاربران و در نهایت ارتباط با برندتان است. فرآیند دنبال شدن شما توسط کاربران بسیار راحت‌تر می‌شود و نرخ تبدیل افزایش پیدا می‌کند. در این مقاله به بررسی کامل نیم تگ اینستاگرام و تاثیر آن بر روی کسب‌وکارها پرداختیم که امیدواریم مفید واقع شده باشد. ممنون از اینکه با خرید فالوور اینستاگرام ایرانی  همراه بودید