به این صفحه امتیاز دهید

پس از ایجاد نیم تگ اینستاگرام مسئله مهم اشتراک‌گذاری آن است! اگر نتوانیم نیم تگ خود را به درستی اشتراک‌گذاری کنیم، تاثیر آن بر روی افزایش فالوور اینستاگرام بسیار کم است. باز هم نیاز به خلاقیت دارید! شما با استفاده از خلاقیت خود می‌توانید راه‌های بسیار خوبی را برای اشتراک‌گذاری نیم تگ اینستاگرام خود استفاده کنید. در ادامه به بررسی چند راه برای استفاده خلاقانه از نیم تگ اینستاگرام می‌پردازیم:

  1. نیم تگ را در فروشگاه خود نمایش دهید!

فرقی ندارد که شما مدیریت یک فروشگاه آنلاین را بر عهده دارید یا یک فروشگاه فیزیکی! مهم این است که نیم تگ اینستاگرام را در فروشگاه خود نمایش دهید. حال اگر فروشگاه شما آنلاین است، تصویر آن را در بخشی از سایت خود نمایش دهید اما اگر فروشگاه شما حضوری است، می‌توانید یک بنر کوچک برای نیم تگ اینستاگرام چاپ کنید و آن را در اختیار کاربران خود قرار دهید. همچنین اگر محصولات شما برگه راهنما دارد یا به تمام مشتریان خود برگه معرفی فروشگاه می‌دهید، می‌توانید نیم تگ اینستاگرام خود را هم بر روی آن چاپ کنید تا کاربران به راحتی بتوانند شما را در اینستاگرام دنبال کنند!

اگر رفتار کارمندان فروشگاه با مشتریان خوب باشد، قطعاً مشتریان هم دوست دارند که صفحه اینستاگرام این برند را داشته باشند و به کمک این برگه که نیم تگ اینستاگرام بر روی آن چاپ شده است، به راحتی می‌توانند وارد پروفایل این فروشگاه شوند. جذب کاربران فعال مهم‌ترین عامل برای افزایش فروش و برندسازی به شمار می‌رود!

  1. نمایش نیم تگ در رویدادها، همایش‌ها و حتی نمایشگاه‌ها

اگر از برندهایی هستید که حضور فعالی در رویدادهای مختلف دارید، به شما تبریک می‌گویم! شما شانس زیادی برای افزایش فالوورهای خود از طریق نیم تگ اینستاگرام را دارید. در چنین رویدادهایی معمولاً خیلی راحت توجه کاربران نسبت به برندهای مختلف جلب می‌شود و شما به راحتی می‌توانید از آن‌ها بخواهید نیم تگ شما را اسکن و شما را دنبال کنند. مثلاً فرض کنید یک نمایشگاه تجاری در حال برگزاری است و شما یک غرفه دارید! کافی است در کنار بنر معرفی خود نیم تگ اینستاگرام را هم چاپ کنید تا کاربران تنها در کسری از ثانیه بتوانند شما را دنبال کنند.

 

ارائه نیم تگ به چنین کاربرانی نه تنها فالوورهای صفحه اینستاگرام شما را افزایش می‌دهد، بلکه اگر بتوانید آن‌ها را در زمینه محصولات یا خدمات خود متقاعد کنید، به افزایش فروش خود هم کمک زیادی کرده‌اید. از طرف دیگر اگر نتوانید کاربران را به فالوورهای اینستاگرام یا اعضای سایت خود تبدیل نکنید، پس از مدتی شما را فراموش می‌کنند و در نتیجه فروش شما افزایش چشم‌گیری نخواهد داشت.

این کار به کاربر کمک می‌کند تا نام کاربری این برند را فراموش نکنید و نیازی به جستجوی دستی نباشد! با یک اسکن ساده وارد پروفایل این برند می‌شود و صفحه را دنبال می‌کند! در سال‌های اخیر کاربران کمی بی‌حوصله‌تر شده‌اند و استفاده از چنین راه‌کارهایی بر روی نرخ تبدیل و افزایش دنبال‌کنندگان کسب‌وکارها تاثیر بسیار زیادی دارد.

همچنین بخوانید : خرید فالوور اینستاگرام 

یک پیشنهاد! اگر شما کاربری هستید که در رویدادهای مختلف حضور پیدا می‌کنید، حتماً ارتباط زیادی با کاربران دارید و حتی از کاربران می‌خواهید که اینستاگرام شما را دنبال کنند. پیشنهاد می‌کنم نیم تگ اینستاگرام خود را بر روی گوشی خود داشته باشید و از کاربرانی که قصد ارتباط‌ برقرار کردن با آن‌ها را دارید، بخواهید تا شما را اسکن و دنبال کنند. با این کار شما خیلی راحت‌تر می‌توانید با کاربران موردنظر ارتباط برقرار کنید و موفقیت‌های زیادی را برای کسب‌وکارتان رقم بزنید. همچنین اگر در کنفرانس‌ها مطالبی را ارائه می‌دهید، حتماً می‌توانید نظر و اعتماد کاربران را جلب کنید؛ پس از پایان ارائه می‌توانید نیم تگ اینستاگرام خود را به کاربران نمایش دهید و از آن‌ها بخواهید شما را دنبال کنند. فرض کنید در ماه شما ۳ کنفرانس دارید و از هر کنفرانس بتوانید ۱۰۰ نفر را جذب کنید! در سال چیزی حدود ۳ تا ۴ هزار نفر مخاطب هدفمند به کسب‌وکارتان اضافه می‌شود که بسیار ارزشمند است.

  1. تبلیغات خود را در وبلاگ یا صفحات اجتماعی دیگر منتشر کنید!

یکی دیگر از راه‌های بسیار عالی برای افزایش فالوورهای صفحه اینستاگرام خود، انتشار نیم تگ در صفحات و شبکه‌های اجتماعی دیگر است. به عنوان مثال فرض کنید وبلاگ فعالی دارید که مربوط به کسب‌وکارتان است؛ کافی است نیم تگ اینستاگرام خود را در گوشه‌ای از وبلاگ خود نمایش دهید تا کاربران با‌ اسکن آن وارد صفحه شما شوند و شما را دنبال کنند. همچنین اگر در شبکه‌های اجتماعی دیگر نظیر فیسبوک، توییتر، تلگرام و… فعالیت می‌کنید، می‌توانید نیم تگ خود را در چنین کانال‌هایی منتشر کنید تا دنبال‌کنندگان شما در سایر شبکه‌های اجتماعی به فالوورهای اینستاگرامتان تبدیل شوند.

 

کاربری به نام Amy Boyle که هم در اینستاگرام و هم در توییتر فعالیت می‌کند، در توییتر خود پستی به همراه نیم تگ خود منتشر کرده است و از کاربران خواسته که اینستاگرام او را هم دنبال کنند! در این روش هم می‌توانید کمی خلاقیت به خرج دهید؛ مثلاً اگر در توییتر فعالیت می‌کنید و تصاویر زیبایی در اینستاگرام خود منتشر کرده‌اید، می‌توانید از کاربران بخواهید برای دیدن تصاویر زیبای شما اینستاگرامتان را دنبال کنند. این کاربران هم به کمک نیم تگ به راحتی می‌توانند وارد پروفایل شما شوند و شما را دنبال کنند.

 

کسب‌وکارهای زیادی وجود دارند که به صورت منظم وبینار یا کنفرانس برگزار کرده و به خوبی از نیم تگ اینستاگرام استفاده می‌کنند! اگر شما هم جزء آن دسته از کاربرانی هستید که همیشه در حال برگزاری کنفرانس و وبینار برگزار می‌کنند، کافی است یک اسلاید از ارائه خود را به نیم تگ اینستاگرام خود اختصاصی دهید. اگر ارائه شما مفید باشد، کاربران هم پیش خود می‌گویند که حتماً می‌توانند محتوای مفیدی در اینستاگرام شما پیدا کنند و با این ترفند به راحتی می‌توانید تعداد فالوورهای صفحه اینستاگرام خود را افزایش دهید. همچنین می‌توانید از آن‌ها بخواهید در صورتی که سوالی دارند، در بخش دایرکت اینستاگرام مطرح کنند یا حتی می‌توانید پس از پایان کنفرانس یک استیکر question ایجاد کنید و از کاربران بخواهید سوال خود را در این استیکر بنویسند تا به آن پاسخ دهید. با این کارها اگر کاربران سوالی داشته باشند، مجبور هستند که شما را دنبال کنند و سوال خود را بپرسند! آیا راه‌حل بهتری برای افزایش فالوورهای خود سراغ دارید؟ احتمالاً پاسخ شما منفی است. پس از نیم تگ اینستاگرام در یک اسلایدر ارائه‌های مربوط به کنفرانس خود استفاده کنید تا بتوانید اینستاگرام مارکتینگ موفقی داشته باشید.